piątek, 19 lipca 2013

Niestety nie udało się :(

Niestety Polskiej reprezentacji nie udało się awansować do turnieju finałowego w Mar del Plata.Po podwójnej przegranej z Bułgarią,jedyne co nam zostało to ponure nastroje.Czas na podsumowanie tegorocznej ligi światowej w wykonaniu Polaków.Po nieudanych meczach z Brazylią wciąż mieliśmy nadzieję,w końcu to wielka drużyna.Po przegranym dwumeczu z Francją na poważnie zaczęliśmy się martwić stanem naszej drużyny.Niedługo potem nasza reprezentacja wygrała mecze z Argentyną i trochę uspokoiła,zaniepokojonych kibiców.Wygraliśmy dwa mecze z USA,może nie w najlepszy stylu,ale liczą się punkty.Gdy dowiedzieliśmy się, że mamy szanse przejść do Final Six Ligi Światowej nasze serca znów zabiły mocniej.Wystarczyło "tylko" pokonać Bułgarię.Niestety nasza reprezentacja przegrała już pierwszy mecz z Bułgarami 3:0 i pogrzebała swoje szanse na awans.W drugim meczu również przegraliśmy,tym razem 2:3.Po tej edycji Ligi Światowej została tylko gorycz porażki.

3 komentarze:

Ela pisze...

Żal, smutek ale też i wiara w sukcesy bo nasza drużyna ma ogromny potencjał

Anonimowy pisze...

Niestety :( . Raz wygrywamy, raz przegrywamy.

Ela pisze...

We wrześniu dużo nowych ważnych wydarzeń w polskiej siatkówce,