![]() |
| Michał Bąkiewicz |
Dlaczego Michał zdecydował się opuścić Bełchatów tak późno?! Szkoda, wielka szkoda.Taki wielki talent się zmarnował.W Bełchatowie zdobył wiele tytułów, ale bardzo rzadko grał."Bąku" spędził w Bełchatowie sześć lat.W Skrze był zmiennikiem, jednak jeśli wchodził w ważnych meczach - nigdy nie zawodził.Kolejni trenerzy podkreślali jego ważną role w zespole, jednak na meczach kibice Skry widzieli go najczęściej w kwadracie dla rezerwowych.Według mnie, Cupkovic powinien odejść, a Bąkiewicz powinien zostać, jednak to już decyzja właścicieli Skry.Jednak Michał negocjuje już kontrakt z Indykpolem AZS Olsztyn.Życzymy mu powodzenia w dalszej karierze.
![]() |
| Peter Veres |
Peter Veres (Dynamo Moskwa - Asseco Resovia Rzeszów)
Kolejna bomba transferowa.Po Conte do Plusligi przywędruję węgierski przyjmujący Peter Veres! Veres grał wcześniej w Uralu Ufa, a w ostatnim sezonie reprezentował Dynamo Moskwa.Większość ostatniego sezonu Peter spędził lecząc kontuzje.Swoje prawdziwe możliwości mógł pokazać dopiero w play-offach Superligi.Miejmy nadzieje, że będzie mocnym punktem drużyny mistrzów polski.Ten 34-letni przyjmujący ma w swoim dorobku mistrzostwo Hiszpanii i Rosji.Miejmy nadzieję, że sprawdzi się również w Polsce.


Brak komentarzy:
Prześlij komentarz